Сряда, 17 Юни 2026, 13:06

Ботевградска TikTok звезда взриви интернет с нестандартния си бален тоалет

27 Май, 13:18
(2) (4)
Ботевград - Новини
Прочетена: 4892


Всяка година абитуриентите се състезават кой ще се появи с по-интересен и запомнящ се тоалет, а нестандартните им идеи не спират да ни изненадват. Балните вечери отдавна са се превърнали не само в празник за завършването, но и в своеобразна сцена за стил, оригиналност и желание за впечатление. Някои залагат на елегантност, други на екстравагантност, но едно е сигурно – абитуриентските тоалети всяка година привличат вниманието и се превръщат в тема на разговор.

Младен, по-известен в социалните мрежи като Младен Мур, е родом от Ботевград и възпитаник на ПГПЧЕ „Алеко Константинов“ в Правец.

Младият инфлуенсър с над 65 хиляди последователи в Тик Ток буквално превзе интернет пространството, след като интервю с него събра над 1,3 милиона гледания и предизвика хиляди коментари в социалните мрежи. Причината – неговият екстравагантен и смел бален тоалет, който не остана незабелязан. Визията му е в черен стилен костюм, златен корсет, аксесоари в същия цвят, професионален грим и прическа.

На въпрос кое е най-скъпото в аутфита му, Младен отговаря с усмивка:
„Може би корсетът, разбира се, е най-скъпото нещо в целия ми аутфит.“

Той разкри и откъде е почерпил вдъхновение за впечатляващата си визия:
„Аз винаги съм бил по-екстравагантен и експресивен. Видях костюма в чуждестранен сайт и си казах: "Това е моят костюм". И така се случи магията, която виждате.“

Припомняме, че това не е първата нестандартна поява на Младен. Още на училищното си изпращане той успя да привлече всички погледи, появявайки се с огромни ангелски крила.

Със своята смелост и различен стил Младен продължава да доказва, че не се страхува да бъде себе си. Пожелаваме му успех и още много бъдещи успехи както в социалните мрежи, така и извън тях.


Източник: balkanec.bg

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (38)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (80)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (57)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete