Бойко Борисов осигури финал на отбора си на стадиона в Правец

10 Май 2012, 08:07
(0) (0)
Правец - Спорт
Прочетена: 2658 0

Премиерът Бойко Борисов вкара решаваща дузпа за отбора си "Витоша" (Бистрица) при победата 2:0 над "Локо" (Мз). Мачът бе полуфинал за купата на Аматьорската лига по футбол и се игра на неутрален терен в Правец.

Отборът на Борисов поведе още в първото полувреме. В 70-ата минута реферът отсъди дузпа. Това бе и златният шанс на премиера, който реализира попадение във вратата на противника.

Агитката от Мездра на няколко пъти недоволства от съдийството на мача, особено след като играч от отбора получи жълт картон заради изритана топка в знак на несъгласие с отсъден тъч.

Въпреки дъжда Борисов игра до края на мача, като само веднъж лекар от НСО му масажира крака.

За важната футболна среща той информира правителството още сутринта. Трябва да съм много пъргав, от 27 мача "Локо" (Мз) няма загуба, каза премиерът.

След победата с 2:0 над "Локо" (Мездра) бистришките тигри на Борисов отиват на финал. Победените пък обявиха, че главната им цел е влизане в "Б" група, затова подценили този мач.