23 Май 2022, 06:21
(0) (0)
Етрополе - Спорт
Прочетена: 769 2

На 21-ви май „Чавдар” бе домакин на срещата срещу „Ботев” Ихтиман в мач от Югозападната Трета лига. Етрополци победиха гостите от Ихтиман с класическото 3:0. През цялото време на мача, домакините диктуваха темпото на игра и бяха по-добрия тим на терена, които заслужено се поздравиха с победата.

През първата част малшанс не достигна на етрополската формация да отбележат гол. През втората част домакините излезнаха още по-мотивирани и търсещи успехът. Успехът за тима воден от старши треньора Юруков не закъсня.

В 55-та минута Антон Гущеров отбеляза първото попадение в мача, след като бе изведен от Николай Ботев сам срещу вратаря. Гостите от Ихтиман опитваха да атакуват вратата на „Чавдар”, но безуспешно.

В 74-та минута след изпълнение на пряк свободен удар от Антон Гущеров, Георги Маджаров отбеляза за 2:0. В последната минута на продължението Борислав Трендафилов изведе топката към Мартин Кръстев, който отбеляза за класическото 3:0.