Чавдар Етрополе с лесна победа срещу Септември II София

8 Май 2022, 07:46
(0) (0)
Етрополе - Спорт
Прочетена: 761 1

В мач от 32-ия кръг на Югозападната трета лига, тимът на Етрополе бе домакин на срещата срещу отбора на „Септември” II София. Етрополци се наложиха с 2:0 срещу софиянци. Още от самото начало на мача, момчетата от Етрополе водени от Йордан Юруков владееха темпото на игра. До почивката до реализирано попадение не се стигна, въпреки головите положения, които бяха създадени от домакините. В 50-ата минута бранител на гостите игра с ръка и Андон Гущеров реализира отсъдената дузпа.

Домакините не спираха да търсят пробив в защитата на гостите от София. В 80-та минута топката бе изнесена по левия фланг, която намери Валентин Лазаров и той реализира второто попадение в мача.

До последния съдийски сигнал отборът на „Чавдар” създаде още възможности за попадение, но мал шанс не им достигна да ги реализират.