5 Април 2014, 18:13
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 1140 1

От 15:00ч. днес /05 април/ на градския стадион в Етрополе се игра среща от 22-я кръг на първенството в Елитната група до 17 години, между отборите на Чавдар Етрополе и Монтана /Монтана/. При отлични условия за футбол и добре подготвен терен, двата тима показаха добро игрово темпо и сравнително интересен двубой. През първото полувреме състезателите повече разиграваха топката, нямаха сериозни атаки и играта се водеше почти в центъра на терена. Единоборства и изравнени сили можеха да видят зрителите на стадиона, като в последната минута на първата част, тимът от областния град взе преднина в резултата. След почивката, момчетата на Чавдар показаха повече хъс и динамика, личеше си, че търсят победата. И двамата треньори направиха много смени в съставите си, с цел реализиране на атаките. Минути преди последния съдийски сигнал, се стигна до изравнителен гол за Чавдар, чийто автор стана номер13-Любо Петрушев. Титулярният капитан на етрополския тим  Марин Петров  вече е състезател на ЦСКА, като в тази среща капитанската лента носеше Антонио Вутев