Чавдар победи Черноморец/Бургас/ при U17

5 Септември 2015, 13:18
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 1197 1

Чавдар Етрополе победи тима на Черноморец  Бургас с 1:0 в мач от 3-ти кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Срещата бе с начален час 10.30ч. и се игра на изкуственото игрище на ст."Градски" в Етрополе. И двата отбора излязоха мотивирани да дадат най-доброто от себе си и да спечелят трите точки. Първото полувреме завърши при резултат 0:0, като в него имаше доста единоборства и голови положения и за двата тима. В средата на втората част Владислав Христов /капитан/ успя да изведе Чавдар напред в резултата, който се запази до края на срещата. Гостите имаха претенции за дузпа, но такава не бе отсъдена. Отборът на Чавдар показа добра игра, като резултата можеше да бъде и по-изразителен за тях.Следващият мач на етрополската формация е на 12 септември от 17.00ч., когато ще приемат тима на Ботев /Пловдив/.