Чавдар победи Хебър в мач от първенството

2 Септември 2017, 20:54
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 1679 16

ПФК Чавдар /Етрополе/ победи с 2:1 тима на Хебър 1918 /Пазарджик/ в мач от четвърти кръг на първенството в Югозападната трета лига. Още от самото начало домакините от Етрополе поеха иницативата в свои ръце и наложиха своето темпо на игра, което им донесе успех в срещата.

За пореден път много силен мач направи новото попълнение на Чавдар Иван Мишев, който се превърна в основна фигура на отбора и реализира и двете попадения в 17 и 25-тата мин. на срещата и достави голяма радост на съотборниците си и на многобройната публика. Леко подценяване от страна на домакините доведе до гол /отбелязан от номер 11/ във вратата пазна от Христо Матев в добавеното време и при 2:1 завърши първата част.

След почивката играта на терена отново се владееше от домакините, което изнерви донякъде съперника и се наложи показването на жълти картони от главния съдия. Наставникът на Чавдар Красимир Стоев извърши тактически смени почти в края на двубоя с оглед печелене на време и така се стигна до победата на неговия тим в този сблъсък.

Предстои още една среща между отборите на Чавдар и Хебър 1918, този път от турнира за Купата на страната, който както вече знаете е на 6 септември /сряда/.