Чавдар U17 загуби на свой терен от Славия

17 Август 2013, 22:08
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 2631 13

Минимална загуба с 1:2 допуснаха юношите младша възраст, във втория си мач от началото на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. На градския стадион днес/17 август/ от 17.00ч., те посрещнаха  връстниците си от Славия/София/. Началото на срещата бе повече от обещаващо и двата тима излязоха амбицирани да дадат най-доброто от себе си и да вземат победата и трите точки. Момчетата на треньора Петър Христов поеха инициативата и се опитаха да наложат своето темпо на игра , което даде своя резултат и в 8-та мин. те откриха резултата с хубав гол на Димитър Падарев. Последваха сериозни единоборства и стремеж за реализиране на атаките. Личеше голямото желание за игра в 22-та на терена и в 20-тата мин. се стигна до изравнително попадение. В 35-ата мин. главният съдия показа жълт картон на номер 13 от състава на гостите и това бе всичко за първото полувреме. В началото на втората част тима на Чавдар излезе с две промени в състава си.На мястото на голмайстора Падарев и на показалия страхотна форма през първата час футболист Стефан Божидаров, Мартин Калеов и Кристиян Джамов. Вторите 40 минути домакините загубиха като че ли тонуса, темпото спадна, допускаха съперника близо до своята врата и в 6-тата мин. гостите имаха възможност да отбележат ново попадение, но топката срещна десния страничен стълб на врата пазена от Павлин Евтимов. Три минути по-късно и това стана и това още повече обезкуражи етрополската формация, която има безспорни качества и на която трябва  малко време да навлезе в ритъма на игра.В 23-тата мин. на второто полувреме Йордан Атанасов от Чавдар получи жълт картон за неспортменско подаване на топката , а в 29-тата футболист на Славия също бе декориран в жълто от рефера.