23 Август 2015, 14:02
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 1337 12

Домакинска загуба допусна Чавдар  при старта на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Етрополската формация не успя да се противопостави на гостите от Литекс Ловеч, които реализираха пет гола във вратата на домакините. Мачът се игра на изкуственото игрище на ст."Етрополе" на 22.08.2015г./събота/ от  18.00ч.Първото полувреме се оказа доста резултатно за "оранжевите" с четири точни попадения. В началото на второто полувреме падна още един гол в етрополската врата и това оформи  крайното : Чавдар Етрополе-Литекс Ловеч 0:5. На 01.09.2015г.Чавдар гостува на Локомотив Пловдив. Начален час на срещата 17.00ч.