Челси отмъсти на Юнайтед с драматична победа

1 Ноември 2012, 11:36
(0) (0)
Свят - Спорт
Прочетена: 1458 0

Челси постигна сладко отмъщение срещу Манчестър Юнайтед, след като победи по много драматичен начин с 5:4 в мач от турнира за купата на Лигата, игран на стадион "Стамфорд Бридж".

"Червените дяволи" на три пъти повеждаха в резултата чрез Райън Гигс, Хавиер Ернандес и Нани. По подобие на съгражданите си от Арсенал вчера, Челси успя да изравни с голове на Давид Луис, Гари Кейхил и драматичен гол в 94-та минута на Еден Азар.

В продълженията домакините вкараха нови два гола чрез Даниел Стъридж и Рамиреш и макар Райън Гигс да върна един гол от дузпа в 120-та минута, за повече нямаше време.

Допълнителен повод за задоволство за Челси бе и доброто съдийството, което този път не ги ощети. Две от попаденията за тима паднаха след дузпи, а за гола на Гари Кейхил страничният съдия показа орлов поглед, за да види, че топката е минала голлинията.

Източник: dnes.bg