Събота, 19 Април 2025, 01:27

Дари плюшена играчка на срещата България-Швеция

18 Февруари, 12:21
(0) (0)
Ботевград - Спорт
Прочетена: 1626 0


Два решителни мача предстоят за мъжкия национален отбор на България в битката за място на Евробаскет 2025. На 20 февруари тимът ни приема Швеция в Ботевград от 19:30 часа, а три дни по-късно ще гостува на световния шампион Германия в Бамберг.

Преди да потънем в спортната емоция обаче, от Българската федерация по баскетбол и този път искаме да направим нещо специално за най-малките.

Ние вярваме, че една усмивка може да направи чудеса! Благодарение на Вас вече зарадвахме деца в няколко детски градини, затова отново искаме да подарим усмивки на тези, които имат нужда от тях.

Този път обаче вместо детски книжки и други учебни пособия, ви апелираме да донесете плюшени играчки в „Арена Ботевград“ по време на мача България – Швеция. След края на първото полувреме всички заедно ще хвърлим играчките към терена, като след това те ще бъдат дарени на сдружение „Бъдеще за децата“ на специално събитие в дните след двубоя.

Може да помогнете и като споделите за каузата с вашите приятели и семейство, за да се разпространи апелът до повече хора.

Нека заедно направим света по-добро място! Благодарим ви за вашата подкрепа и доброта!

Източник: basketball.bg

Коментари (0)

Няма добавени коментари

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (8)

Одобрявате ли въвеждането на еврото и в България?

Анкета » коментари (8)

Одобрявате ли въвеждането на еврото и в България?

отговори
Да (92)
70% Complete
Не (276)
70% Complete
Не мога да преценя (10)
70% Complete