22 Февруари 2015, 13:13
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 1362 0

Здрав мач изиграха отборите на Чавдар Етрополе и Дунав 2010 /Русе/ в 24-ти кръг на първенството в Елитната група до 17 години. Етрополци посрещнаха гостите от крайдунавския град в съботната утрин и видимо бяха амбицирани да спечелят срещата. Единоборства и опити за надмощие доминираха през първото полувреме, като на моменти играта бе и доста изострена. След почивката и двата отбора се хвърлиха отново в борба за отбелязване на гол, като момчетата на Чавдар преминаваха противниковото поле доста по-често, което доведе и до отбелязването на гол в 55-тата мин. от Еркан Осман. Преднината на етрополската формация се увеличи след изгонване на капитана на русенския тим, с попадение на Росен Пъдарев. Крайният съдийски сигнал дойде при 2:0 за Чавдар. Следваща среща на нашия тим е на 25 февруари срещу Литекс /Ловеч/.