Дрифтиращ автомобил в ранните часове на 18 юли предизвика сериозно безпокойство сред живеещите в близост до откритите спортни игрища до зала „Арена Ботевград“.
Около 00:35 ч., камерите за видеонаблюдение, поставени в района, са заснели автомобил, изпълняващ дрифтове пред събралата се публика. По данни от разследването автомобилът е собственост на 23-годишен мъж от село Разлив.
Живущите в района не за първи път подават сигнали за нарушаване на нощната тишина. Според тях, групи младежи често се събират в късните часове, вдигайки шум, пускайки силна музика и понякога – демонстрирайки опасно поведение с автомобили.
Всички материали по случая са предадени на Районно управление – Ботевград. Предстои установяване на водача на автомобила и предприемане на санкции съгласно Закона за движение по пътищата и Наредбите за обществения ред.
Публикувано на 17.06.2026г. 10:02 | Продава
Публикувано на 14.06.2026г. 18:15 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 11:43 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 07:05 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 17.06.2026г. 09:00 | Търси
Публикувано на 17.06.2026г. 08:53 | Търси
Публикувано на 16.06.2026г. 08:12 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:55 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:17 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
GLOBATA ZA TOVA MEKOTELO E 3K..NEKA IMA AKT4E OT KUKITE I POVE4E BQMA DA GO VIDITE TOVA MEKOTELO
Има ли полиция в този град?Или те са само първа смяна......
Това са цигани, няма кой да ги закача в БТГ
Хора, защо позволявате на тея мангали да навлизат толкова навътре в града???? До кога ще ги допускаме да навлизат в града тия мангали гадни миризливи роби???? Трябва най многооо до болницата не по на горе
И до болницата им е много
Трай бе гяур
Филмари..
В Ботевгра забрана май за тротинетките не важи
Бахти кандилото.Тоя жалкар дори не може да го завърти, само пушек от тоя умрел дизел

Даъ, точно това щях и аз да пиша.. Голям дрифт направи, от толкова сажди даже не се и видя. Горе-долу все едно кара в кръгово
Ететека да си изпили гуменките на макяси у шундата трупешката с двата крака!!!
Най гадно е че се опитва да се дрифти а не му се получава пък и глоба ще има
Да го издрифти баащаму отзад)))))
Максимална глоба за тариката
Да му еба майката на разливчанския циганин
Да го тура на майка ти в гроба и на семейството ти
Да еба и миризливия циганин.Тряжва всички катуни и цигани на сапун
Тоя курник не може и да поднесе само кади
