14 Април, 17:10
(0) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 431 2

Дублиращият тим на ЦСКА - София победи Балкан (Ботевград) с 3:1 в двубой от Югозападната Трета лига. Мачът се игра вчера на клубната база на "червените" в Панчарево. Победата за втория тим не дойде лесно, а тимът на Балкан оказа съпротива през по-голямата част от двубоя.

През първата част младите "армейци" държаха повече топката, опитваха се развиват бавни и постепенни действия чрез многоходови комбинации, а именно чрез една такава успяха и да открият резултата. В 26-ата минута капитанът Юлиан Илиев намери добре Теодор Апостолов, който от своя страна изведе по прекрасен начин Лъчезар Иванов зад защитата на противника. Защитникът, озовал се в предни позиции, напредна с топката и по ефектен начин прехвърли вратаря на гостите с външен фалц и откри резултата за 1:0.

Гостите успяха да върнат едно попадение до края на първата част и при резултат 1:1 двата отбора се оттеглиха на почивка.

Източник: sportal.bg