Сряда, 17 Юни 2026, 13:49

Двама нарушители зад волана са задържани през изминалото денонощие

2 Април, 10:53
(0) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 969 8


През изминалото денонощие полицаи в региона задържаха двама водачи за нарушения на пътя.

В РУ-Костинброд около 10 часа вчера автопатрул спрял за проверка лек автомобил „Фолксваген“, управляван от жител на с. Радомирци. При проверката било установено, че водачът е неправоспособен, а регистрационните табели на автомобила са издадени за друго превозно средство. Мъжът е задържан за срок до 24 часа и срещу него е образувано бързо производство по чл. 345, ал.1 от Наказателния кодекс.

В РУ-Ботевград около 16:20 часа на главен път 1-1 автопатрул спрял лек автомобил „Фиат“, управляван от жител на с. Врачеш. При тест с техническо средство пробата на водача реагирала положително на метамфетамин. Мъжът е задържан за срок до 24 часа и срещу него е започнато бързо производство за престъпление по чл. 343Б, ал.3 от Наказателния кодекс.

Източник: ОДМВР - София

Коментари (8)

  • Отговори (1) (1)
    1. добавен от: Анонимен 2 Април, 11:06

    Снимката кърти :)

  • Отговори (0) (0)
    2. добавен от: Анонимен 2 Април, 11:07

    Мисирките от пик 2

  • Отговори (3) (0)
    3. добавен от: Анонимен 2 Април, 12:33

    Като нема бацален, има ебален.

  • Отговори (1) (0)
    4. добавен от: Анонимен 2 Април, 14:24

    Натаковат в ареста

  • Отговори (1) (0)
    5. добавен от: Анонимен 2 Април, 15:59

    Vcera v Pravec pribraha edin policai ma nema informaziq

    • (1) (0)
      1. добавен от: Анонимен 2 Април, 18:54

      Дай инфо обикновено там след нафтагейт, има пълно информационно затъмнение.

    • (0) (0)
      2. добавен от: Анонимен 2 Април, 19:14

      Полицая от Правец ли е?

  • Отговори (0) (1)
    6. добавен от: Анонимен 2 Април, 20:01

    След удара на купувачи на гласове в Новачене, Гробарите са напълнили отново касите с кеш.
    Там трябва да се отсече дървото на корупцията, а не да се кастрят клоните.

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (38)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (80)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (57)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete