Публикувано на 17.06.2026г. 10:02 | Продава
Публикувано на 14.06.2026г. 18:15 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 11:43 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 07:05 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 17.06.2026г. 09:00 | Търси
Публикувано на 17.06.2026г. 08:53 | Търси
Публикувано на 16.06.2026г. 08:12 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:55 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:17 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
90 % от момчетата въобще не заслужават да са в отбора на България, имайки предвид слабото им представянето на последното държавно първенство за тази възраст. Имаше деца които бяха на висота, но не бяха викнати. В ФБ текат луди дискусии за диагонали и тн. Ами аз ще кажа , че се правят какви ли не трансформации на 4ки в диагонали, диагонали в центрове, само и само "връзкарчетата" да бъдат взети. Факти:
- диагоналите на Левски и ЦСКА не бяха взети, при положения играха много добре (Вени и Николай Костов), отборите им завършиха на 1во и 2ро място в крайното класиране.
- центровете - защо не взеха центровете на Левски и ЦСКА - Антоан и Габи Атанасов. Децата играха на висота, особено този на ЦСКА остави страхотни впечатления на игрището, не , защо ще ги вземат. Като може да се трансформира диагонал/4ката Виктор , слаб, слабо представяне.
Парадокс:
- играчите на Левски - Вени и Стефан Въртигов бяха с много добри показатели в мачовете си спрямо своя съиграч Алекс Николов, но не бяха избрани за МВП. Защо ли? ..... а да син е някой си
не бяха избрани за МВП
Защо не беше повикан състезателя от " Арда" Мони Янев, който също показа добри показатели. Ами близко до ума: защото трябва да се начеше егото на амбициозните известни татковци!