Сряда, 10 Юни 2026, 22:10

Емилия Константинова от Самоков е новият заместник областен управител на Софийска област

3 Юни, 22:00
(2) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 34204 23


Със заповед на министър-председателя Румен Радев за заместник областен управител на Софийска област е назначена Емилия Константинова. Тя встъпва в длъжност от 1 юни 2026 година.

Емилия Константинова е родена в Самоков. Завършила е магистратура по право в Югозападния университет „Неофит Рилски“ в Благоевград и магистратура по публична администрация в Софийския университет „Св. Климент Охридски“.

Професионалният ѝ път започва в Община Самоков, където преминава през различни административни позиции, достигайки до длъжността секретар на общината.

От 2012 година е адвокат към Софийската адвокатска колегия. Притежава богат административен и управленски опит, както и задълбочени познания в областта на правото и публичната администрация.

Следвайте Balkanec.bg:

Във фейсбук: https://www.facebook.com/balkanecbg

В youtube: https://www.youtube.com/@balkanec_bg

Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQA2Etkwz5oDLlZbHwe5FWzyfCeZZFL0aMLES84s6n4xbbeki6lQG3zdbXOGkYiA


Източник: balkanec.bg

Коментари (23)

  • Отговори (21) (21)
    1. добавен от: Анонимен 4 Юни, 07:44

    На никой ли не прави впечатление,че Ботевград от дванадесет години е откъснат от реалния политически живот на страната.
    Защо вие ще си го обясните.
    Ако не са колониалните предприятия, построени някога от Комунистите, тук да е само феодална манифактура и Сива икономика.

    • (21) (7)
      1. добавен от: Анонимен 4 Юни, 12:11

      Хапчето! Правилното!
      Пак си го забравил!!!

    • (5) (17)
      2. добавен от: Анонимен 4 Юни, 18:29

      Пия по едно,само преди среща с дебелата.

  • Отговори (26) (21)
    2. добавен от: Анонимен 4 Юни, 10:03

    ШОК
    Най-престижното нещо в България е да си полицай.
    За 120 места,са се кандидатирали 1706 човека.
    Такава пропорция/съотношение няма за най-престижните университети в света-Хаевард,Оксфорд,Кеймбридж.
    Няма за ВИТИЗ, за ТВ,дори при кандидатската листа за депутати е по-ниска.
    Изводите сами си ги правете.

    • (6) (15)
      1. добавен от: Анонимен 5 Юни, 07:33

      Не се иска акъл.Караш нова служебна кола. Взимаш двойна за страната заплата. Обикновено тъпанар, който издевателства над хората безнаказано. Пенсионира се млад. Задължително корумпиран. Прави каквото си иска,в редките моменти,когато го пожелае.

  • Отговори (11) (15)
    3. добавен от: Илия 4 Юни, 11:42

    Най добре е в държавната администрация на хранилища високи заплати без да работят.А и тези на Радев са същите съжалявам че гласувах за тях. Като Борисов само пенсионерите са им виновни . Защо има таван на пенсиите а увеличават осигулитния доход , младите са прави да не работят осигуряват се ц живот и после таван егати и дискриминацията.

    • (13) (21)
      1. добавен от: Анонимен 4 Юни, 12:16

      Пич, още нищо не е станало.
      Няколко платени проститутки разпространяват по медиите небивалици относно това, което се готви и предлага от правителството. Не им се връзвайте, хора!
      Така ви излъгаха за бюджета в края на 2025 г.
      Търсете оригиналите, а не изопачаващите ги коментари!

  • Отговори (15) (5)
    4. добавен от: Иван 4 Юни, 12:05

    Кога гласува за тях, кога пък вече съжаляваш... То бива, бива, ама такава гламава работа не бива...

  • Отговори (30) (4)
    5. добавен от: Анонимен 4 Юни, 12:27

    Щом прочетох "Право в Югозападния" и спрях да четанататък. Поредната тъпа калинка ....

  • Отговори (3) (10)
    6. добавен от: Радул 4 Юни, 12:59

    Имаме си Цар приятели! В Негово Величество е надеждата ни България да дръпне напред! И доцент Минчо Христов Куминев мисли така. Да живей!

    • (2) (3)
      1. добавен от: Анонимен 5 Юни, 13:09

      Това кукалката от "Шипка". И двамата са еднакво малоумни.

  • Отговори (11) (21)
    7. добавен от: Анонимен 4 Юни, 14:19

    № 6, То бива идиот,бива, ма ти си по-малоумен от Сашо ТЪПОТО, ако има къде.

  • Отговори (19) (3)
    8. добавен от: Мими 4 Юни, 14:27

    По.редната калинка.

  • Отговори (21) (2)
    9. добавен от: Соня 4 Юни, 14:27

    Куха кифла

    • (3) (18)
      1. добавен от: Електра от Блиц 4 Юни, 17:58

      Стринке, злобееш нещо.

  • Отговори (6) (18)
    10. добавен от: Анонимен 4 Юни, 15:54

    Лепа жена.

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (34)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (75)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (13)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete