Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 08:30 | Дава под-наем
Публикувано на 3.06.2026г. 17:09 | Продава
Публикувано на 2.06.2026г. 21:19 | Взима под-наем
Публикувано на 9.06.2026г. 15:59 | Търси
Публикувано на 9.06.2026г. 04:23 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 04:17 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 13:45 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 08:24 | Търси
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
На никой ли не прави впечатление,че Ботевград от дванадесет години е откъснат от реалния политически живот на страната.
Защо вие ще си го обясните.
Ако не са колониалните предприятия, построени някога от Комунистите, тук да е само феодална манифактура и Сива икономика.
Хапчето! Правилното!
Пак си го забравил!!!
Пия по едно,само преди среща с дебелата.
ШОК
Най-престижното нещо в България е да си полицай.
За 120 места,са се кандидатирали 1706 човека.
Такава пропорция/съотношение няма за най-престижните университети в света-Хаевард,Оксфорд,Кеймбридж.
Няма за ВИТИЗ, за ТВ,дори при кандидатската листа за депутати е по-ниска.
Изводите сами си ги правете.
Не се иска акъл.Караш нова служебна кола. Взимаш двойна за страната заплата. Обикновено тъпанар, който издевателства над хората безнаказано. Пенсионира се млад. Задължително корумпиран. Прави каквото си иска,в редките моменти,когато го пожелае.
Най добре е в държавната администрация на хранилища високи заплати без да работят.А и тези на Радев са същите съжалявам че гласувах за тях. Като Борисов само пенсионерите са им виновни . Защо има таван на пенсиите а увеличават осигулитния доход , младите са прави да не работят осигуряват се ц живот и после таван егати и дискриминацията.
Пич, още нищо не е станало.
Няколко платени проститутки разпространяват по медиите небивалици относно това, което се готви и предлага от правителството. Не им се връзвайте, хора!
Така ви излъгаха за бюджета в края на 2025 г.
Търсете оригиналите, а не изопачаващите ги коментари!
Кога гласува за тях, кога пък вече съжаляваш... То бива, бива, ама такава гламава работа не бива...
Щом прочетох "Право в Югозападния" и спрях да четанататък. Поредната тъпа калинка ....
Имаме си Цар приятели! В Негово Величество е надеждата ни България да дръпне напред! И доцент Минчо Христов Куминев мисли така. Да живей!
Това кукалката от "Шипка". И двамата са еднакво малоумни.
№ 6, То бива идиот,бива, ма ти си по-малоумен от Сашо ТЪПОТО, ако има къде.
По.редната калинка.
Куха кифла
Стринке, злобееш нещо.
Лепа жена.