Сряда, 17 Юни 2026, 13:48

Фатален инцидент в Искърското дефиле отне живота на млад моторист

19 Май, 07:21
(2) (0)
Своге - Новини
Прочетена: 3114 5


31-годишен моторист е починал след тежка катастрофа в Искърско дефиле. Инцидентът е станал в участъка между Черепиш и Зверино.

По първоначална информация мотористът е самокатастрофирал, след като се е ударил във водосток и е паднал на пътното платно. Свидетели на инцидента незабавно подали сигнал на телефон 112.

Към мястото на катастрофата веднага били изпратени екипи на Спешна помощ и полиция от Мездра. Медиците транспортирали пострадалия до МБАЛ „Христо Ботев“ в изключително тежко състояние.

Първоначалните данни сочат, че загиналият е 31-годишният Ивайло М. И. от Враца.

По информация на медията ни, младият мъж е получил тежки травми, несъвместими с живота. Въпреки усилията на лекарите във врачанската болница, той е починал малко по-късно.

По случая е образувано досъдебно производство, а причините за катастрофата се изясняват.

Изображението е илюстративно.

Следвайте Balkanec.bg:

Във фейсбук: https://www.facebook.com/balkanecbg

В youtube: https://www.youtube.com/@balkanec_bg

Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQA2Etkwz5oDLlZbHwe5FWzyfCeZZFL0aMLES84s6n4xbbeki6lQG3zdbXOGkYiA


Източник: BulNews

Коментари (5)

  • Отговори (5) (1)
    1. добавен от: Анонимен 19 Май, 07:26

    Сечете още горите! Свлачища и паднали камъни по цялото трасе,това е от алчноста на Управниците в Общината

  • Отговори (4) (0)
    2. добавен от: Анонимен 19 Май, 11:55

    Вдигнете им осигуровките 10 пъти , да спрат да ги карат и да се самоубиват !

    • (1) (1)
      1. добавен от: Анонимен 19 Май, 15:48

      Пенсионните или здравните?

  • Отговори (4) (0)
    3. добавен от: Анонимен 20 Май, 07:20

    Оо, миналия уикенд 3 мотора, изпреварват на забранено, изпреварват в тунелите, точно там. А зад моториста на единия мотор - дете! 7-9 годишно дете! После някой друг им е виновен, че са безрасъдни и прости мотористи

  • Отговори (1) (0)
    4. добавен от: Анонимен 20 Май, 19:54

    Това е положението, маде ин България.

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (38)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (80)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (57)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete