Сряда, 10 Юни 2026, 21:06

Фенове ще подкрепят Везенков на голям екран пред ТИЦ - Ботевград

20 Май, 08:56
(1) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 1494 4


Най-интересните двубои от Финалната четворка на баскетболната Евролига, който тази година се провежда в „Telekom Center Athens“ (Атина), ще бъдат излъчвани на живо на големия екран пред Туристическия информационен център в Ботевград.

Жителите и гостите на града ще имат възможност да проследят заедно полуфиналите и големия финал на най-престижния клубен баскетболен турнир в Европа, както следва:
• 22 май 2026 г. (петък), 18:00 ч. - ½ финал: Олимпиакос - Фенербахче
• 22 май 2026 г. (петък), 21:00 ч. - ½ финал: Валенсия Баскет - Реал Мадрид
• 24 май 2026 г. (неделя), 21:00 ч. - Финал

Специален акцент за българските фенове е участието на Александър Везенков, който ще поведе Олимпиакос в битката за европейския връх.

При неблагоприятни метеорологични условия на място ще бъдат поставени шатри за удобство на феновете.

Заповядайте да преживеем заедно емоцията от „Final 4“ на Евролигата и да подкрепим българското присъствие на най-голямата европейска баскетболна сцена!


Следвайте Balkanec.bg:

Във фейсбук: https://www.facebook.com/balkanecbg

В youtube: https://www.youtube.com/@balkanec_bg

Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQA2Etkwz5oDLlZbHwe5FWzyfCeZZFL0aMLES84s6n4xbbeki6lQG3zdbXOGkYiA



Източник: balkanec.bg

Коментари (4)

  • Отговори (5) (6)
    1. добавен от: Анонимен 20 Май, 11:55

    Прехвърлям си го от левия в десния крачол

  • Отговори (0) (5)
    2. добавен от: Анонимен 20 Май, 13:23

    Местим яко

    • (0) (3)
      1. добавен от: Анонимен 21 Май, 14:49

      Топките в крачола :)

  • Отговори (1) (0)
    3. добавен от: Анонимен 22 Май, 22:10

    Какво ли пък местиш? Шикалки!

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (34)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (75)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (13)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete