ФК „Балкан 1929” с трудна победа в Горна Малина

24 Октомври 2015, 11:53
(0) (0)
Прочетена: 2119 2

„Балкан 1929” успя да обърне „Звездец” Горна Малина с 2:1 в четвъртия си мач за мач за първенството на „А” окръжа футболна група.
 Домакините  до този момент имаха 4 загуби от 4 мача и заемаха предпоследното място в класирането с едва три отбелязани гола. Очакванията за лесна победа на „Балкан 1929” не се оправдаха. С гол в 40-та мин. „Звездец” поведе в резултата.
В следващата атака обаче Мариян Маринов изравни за 1:1 след асистенция на Андрей Андреев.
В началото на второто полувреме Любо Кирилов оформи крайното 2:1 за Балканци, отново след асистенция на Андреев.

В сряда от 15:00 „Балкан 1929” ще играе в Ботевград  срещу „Сливнишки герой” – Сливница в мач за купата на Аматьорската футболна лига.