ФК Балкан 1929 се завърна на победния път след разгром в Гоце Делчев с 4:1

24 Септември 2022, 21:24
(0) (0)
Прочетена: 746 0

Футболният отбор на Балкан победи като гост Пирин (Гоце Делчев) с 4:1 в среща от 8-ия кръг на Югозападната Трета лига. След този успех, момчетата на Иван Редовски се завръщат на победния път, като в последните 4 двубоя имаха слаби резултати от 3 поражения и 1 равенство.

Дейвид Йорданов откри резултата за Балкан в 26-ата минута след изпълнение на дузпа. Павел Петков покачи резултата за балканци, който стана 0:2. 5 минути след началото на второто полувреме Пирин върна попадение във вратата на Балкан, в края на двубоя "зелените" отбелязаха две попадения, които бяха отбелязани от Павел Петков и Виктор Гецов.

Следващият мач на Балкан е в сряда на 28.09, който гостува на Ракитин (Трудовец) за Купата на аматьорската лига.