Неделя, 14 Юни 2026, 09:43

ФК Балкан стартира подготовка за Трета лига

9 Юли 2025, 13:42
(1) (0)
Ботевград - Спорт
Прочетена: 934 4


Футболен клуб Балкан (Ботевград) започна официално подготовката си за сезон 2025/2026 в Югозападната Трета лига. На старта на лятната подготовка старши треньорът Иван Редовски изведе група от състезатели, сред които личат имената на четири нови попълнения, привлечени с цел да подсилят тима. Стоян Гюров, Генчо Далев , Мартин Пасалидис –полузащитник, който идва от Левски и Стивън Славков. И четиримата вече тренират с отбора и се очаква да бъдат част от ядрото за предстоящата кампания.


Зелените ще играят няколко контролни срещи, които ще дадат възможност на треньорския щаб да изпробва различни тактически варианти и да даде шанс на новите състезатели да се интегрират в отбора.


След като завърши миналия сезон със стабилно представяне, целта пред Балкан е ясна – по-силно участие и борба за челните места в групата. Селекцията все още не е приключила и са възможни още входящи трансфери до старта на шампионата.


Жребият за новия сезон в Трета лига вече бе изтеглен. В първия кръг, насрочен за 2 август 2025 г., Балкан гостува на Пирин (Разлог).




Източник: balkanec.bg

Коментари (4)

  • Отговори (1) (2)
    1. добавен от: Анонимен 10 Юли, 12:26

    Изгодни да са Ванко!Пита ли ги как са със тотото?

  • Отговори (0) (2)
    2. добавен от: Анонимен 10 Юли, 12:34

    Само какви футболисти от Лесни то ако е ставало нещо от този във Ботевград ли ще дойде?

    • (1) (0)
      1. добавен от: Анонимен 10 Юли, 17:46

      Лесни са роднините ти от женски пол.

    • (0) (1)
      2. добавен от: Красимир 10 Юли, 18:54

      Лесен си ти и семейство ти

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (17)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (37)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (79)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (54)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete