ФК Балкан загуби като домакин от Рилски Спортист Самоков

8 Април 2017, 21:14
(0) (0)
Прочетена: 2640 45

Днес на стадион "Хр. Ботев" се изигра поредната среща от Югозападната трета лига по футбол. Ботевградчани бяха домакини на Рилски Спортист Самоков. Отбора от Самоков е със старши треньор Войн Войнов, който в началото на сезона помагаше на Балкан.

Отбора на Балкан 1929 се нуждаеше от задължителна победа и момчетата водени от Иван Редовски излезнаха крайно мобилизирани да вземат трите точки. През първата част Балкан владееше повече топката, докато гостите играеха на контраатака. Отбора на Самоков на няколко пъти имаше шанс да отбележи гол, но блестящи намеси на вратаря на Балкан, запази нулевото равенство до края на полувремето.

В началото на втората част отбора на Балкан, получи шанс да изпълни единадесет метров удар. Зад топката застана голмайстора на отбора Цветелин Цаковски, но този път нямаше шанс и вратаря спаси. Този пропуск не отказа играчите на Балкан да търсят гола, но отбора на Самоков при поредната си контраатака успя да открие резултата, след страхотен удар.

До края на срещата Балкан се хвърли в атака, последваха няколко греди, но до гол не се стигна. Така Балкан записа нова загуба с 0:1.

Утре на герена започва втория полусезон и при децата и юношите. Малките футболисти на Балкан са домакини на Рилски Спортист Самоков. Срещите са с начален час 10:30 и 12:30 на "Герена".

Ключови думи: ФК Балкан 1929