Четвъртък, 11 Юни 2026, 07:25

ФК "Ракитин" Трудовец с победа срещу ФК "Левски 1923" Елин Пелин

4 Май 2025, 07:06
(1) (0)
Ботевград - Спорт
Прочетена: 1334 2


В съботния ден се изигра срещата между отборите на ФК Ракитин Трудовец и ФК Левски 1923 Елин Пелин.

Преди началото на мача беше връчен поздравителен адрес и специално направена фланелка по случай 80 годишния юбилей на г-н Георги Чинов. Поздравления към юбиляра направи кмета на село Трудовец и президент на ФК Ракитин г-н Еленко Иванов.

Още от първите минути момчетата ръководени от Янко Узунов натиснаха своя съперник и след центриране от ъглов удар най-съобразителен се оказа Божидар Благоев. В средата на втората част след хубав рейд на Кевин Кареасо и перфектен завършващ удар, резултата беше покачен на 2:0. Последваха няколко пропуска на Кареасо и резултата се запази до самият край на полувремето, когато Микита Богданович вкара дежурния си гол и направи резултата класически. Така завърши и първата част.

През втората част преимуществото на Ракитин се запази. Домакините получиха и право за изпълнение на дузпа, но напречната греда лиши трудовчани от четвърти гол. В средата на втората част отново след центриране Младен Николаев вкара красив гол с глава и оформи крайното 4:0.

В следващата среща на 10.05 от 16:00ч. Ракитин са домакини на Искър 2022 Самоков.

Източник: balkanec.bg

Ключови думи: ФК ”Ракитин" (Трудовец)

Коментари (2)

  • Отговори (3) (0)
    1. добавен от: Анонимен 4 Май, 08:37

    Елин Пелин кретат по последните места. Но иначе имат една агитка използвана за избори и други неща на управляващите.

  • Отговори (1) (0)
    2. добавен от: Справедливия... 4 Май, 13:00

    Гола вода са футболистите -ритнитопковци на Ели а пели а..
    Гола вода са като ръководството и кмета ивчо крадесимеонов който само гепи и осакатява гражданите с фалшиви проекти .
    В скоро време метла и вън цялата община...

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (34)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (75)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (13)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete