ФК "Ракитин" (Трудовец) със сериозен разгром над "Ботевъ" (Брусен) в приятелска среща

9 Август 2021, 07:25
(2) (0)
Прочетена: 1668 2

Мъжкият футболен отбор на "Ракитин" (Трудовец) изигра първата си проверка преди началото на сезон 2021/22. В нея трудовчани постигнаха сериозен разгром над "Ботевъ" (Брусен) и победиха със стряскащото 8:0. Двубоят се игра на стадион "Ракитин" в Трудовец.

Още през първото полувреме тимът на "Ракитин" показа кой от двата отбора е по-стойностният на терена. Домакините водеха убедително с 4:0 до почивката. След подновяването на играта надмощието от страна на трудовчанския тим продължи и резултатът набъбна сериозно, стигайки до тотален разгром с 8:0 над съперника.

С хеттрик се отличи новото попълнение Мирослав Иванов, който записа много силен двубой и се представи блестящо. С две попадения и отлично представяне се отчете и Цветелин Николов - Цънти, който демонстрира добра форма и също регистрира много силен мач. С по един гол се отчетоха Ивелин Любомиров и един от основните играчи на отбора - Костадин Насков.

Деян Костадинов пък реализира много красив гол, който бе плод на креативност от негова страна, след като успя да вкара топката от центъра с прехвърлящ удар, възползвайки се от прекаленото излизане напред на противниковия вратар.

Следващата приятелска среща ще бъде на 14 август (събота) от 18:00ч. отново на стадион "Ракитин" в Трудовец.

Ключови думи: ФК ”Ракитин" (Трудовец)