Понеделник, 29 Април 2024, 10:17

Футболистите на “Балкан 1929” стартираха ударно сезона в Югозападната Трета лига

5 Август 2023, 21:05
(0) (0)
Прочетена: 1144 6

“Балкан 1929” започна сезона в Югозападната Трета лига с победа, като обърна “Кюстендил” като гост и спечели с 2:1 в двубой от първия кръг на първенството.

Успехът дойде след обрат, след като домакините откриха резултата още в първата минута.
 Виктор Анастасов даде преднина на своя тим, но преди почивката Балкан успя да изравни чрез Калоян Бонев в 26-ата минута. В 81-ата минута Павел Петков наказа груба грешка в противниковата защита и донесе трите точки на своя отбор и мачът приключи при резултат 1:2 за тима на Иван Редовски.

Двубоят бе изключително динамичен и предложи много интересни ситуации пред двете врати. В началото на второто полувреме гостите удариха и горната греда. В добавеното време на срещата се стигна до сериозно меле между футболистите, след което бяха изгонени трима играчи.

В следващия кръг “Кюстендил” гостува на третия отбор на ЦСКА 1948, докато за “ Балкан 1929” предстои домакинство на “Банско”.

Източник: Sportal.bg

Ключови думи: ФК Балкан 1929