Футболистите на Спортист загубиха от Балкан Варвара

20 Март 2015, 14:01
(0) (0)
Своге - Спорт
Прочетена: 1396 0

Отборът на Балкан (Варвара) победи с минималното 1-0 гостуващия Спортист (Своге) в среща от отложения 17-ти кръг на Югозападната "В" група. Победата обаче се оказа пирова за домакините, които заради контузии и получени картони загубиха поне 4-ма основни играчи за неделния домакински мач срещу Миньор (Перник). Варварци откриха резултата в 44-та минута. При една контраатака Иван Андреев се измъкна от отбраната на Спортист и с прецизно подаване задължи Илиян Панчев да вкара за 1-0. След почивката главният съдия Васимир Ел Хатиб стана център на вниманието и буквално развали мача с няколкото си неадекватни отсъждания. В следствие на това играта стана разпокъсана и белязана от множество нарушения и разправии на терена, а нови голове не паднаха. В изнервената обстановка арбитърът вдигна общо 10 жълти и 3 червени картона.