Сряда, 17 Юни 2026, 14:02

Гръмнал бойлер в Литаково изпрати мъж в болница с опасност за живота

18 Февруари, 11:39
(2) (2)
Ботевград - Новини
Прочетена: 3934 12


Около 20:40 часа снощи в РУ-Ботевград е постъпил сигнал за гръмнал бойлер и пострадал мъж в село Литаково.

По първоначална информация мъжът е транспортиран с частен автомобил до Филиала за спешна медицинска помощ, откъдето впоследствие е преведен в столична болница. Той е настанен за лечение с 23% изгаряния по тялото и с опасност за живота.

На място са изпратени полицейски служители и дежурен екип на пожарната. При огледа е установено възпламеняване и детонация в банята на жилището, където е бил монтиран бойлерът.

По случая е образувано досъдебно производство. Разследването продължава под надзора на прокуратурата, като предстои да бъдат изяснени причините за инцидента.

Източник: balkanec.bg

Коментари (12)

  • 1.

    Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!

  • Отговори (2) (0)
    2. добавен от: Анонимен 18 Февруари, 19:59

    Ако е гръмнал от банята и къщата няма да е останало нищо.

    • (0) (3)
      1. добавен от: Анонимен 20 Февруари, 08:46

      Ела да видш че къщата ее здрава само прозорцте потрош да ти сера в устат прасе нещастно

  • Отговори (4) (0)
    3. добавен от: Анонимен 19 Февруари, 09:18

    Изключвайте тези бойлери,бе хора техника е, не ги дръжте постоянно включени.

  • Отговори (0) (0)
    4. добавен от: Анонимен 19 Февруари, 09:39

    От тези чести прекъсвания на ел захранването ,защитите блокират и белята става ,но енергото няма нищо общо ,те са невинни

  • Отговори (2) (4)
    5. добавен от: Анонимен 19 Февруари, 13:20

    Ако е циганска каща да гръми

    • (1) (2)
      1. добавен от: Анонимен 20 Февруари, 08:41

      Да ти еба майката българска да пукнете всички българи..... в това село

  • Отговори (0) (2)
    6. добавен от: Анонимен 20 Февруари, 08:42

    Исках да е някои българин да беше изгорял на местото на това мамче да му ядете хуя.....

    • (1) (0)
      1. добавен от: Анонимен 19 Април, 21:34

      Мери си приказките да не си изпросиш нещо, неграмотник простоват!

  • Отговори (0) (2)
    7. добавен от: Анонимен 20 Февруари, 08:43

    Най долните и нещасни българи са в това село кое ни мрази под путката ми да лази

  • Отговори (3) (0)
    8. добавен от: Анонимен 20 Февруари, 09:44

    Престанете с расистките изказвания, Европа не ги толерира,взаимно уважение, търпение и толерантност, това са ценностите към които трябва да се придържаме,който не иска да отива в Сахара да живее с камилите.

  • Отговори (1) (0)
    9. добавен от: Анонимен 21 Февруари, 18:13

    Това същия случай ли е,където някой се беше залял с бензин в банята и самозапалил?

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (38)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (80)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (57)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete