Иван Мишев герой при нова победа на Локомотив Мездра

24 Май 2014, 16:26
(0) (0)
Прочетена: 1396 1

„Локомотив” Мездра победи като гост „Гигант” Белене с 4:2 в мач от предпоследния кръг на Северозападната „В” АФГ.

Домакините поведоха с 2:0 с измислена дузпа от главния съдия Георги Димитров в 20-та мин. Веднага след гола на "Гигант", съдията отмени гол на Иван Редовски. В 24 мин. Красимиров увеличи на 2:0 за домакините. До края на полувремето Иван Мишев върна един гол в 30 мин., възползвайки се от асистенция на Ивайло Цветанов.

През второто полувреме Валдемар Стоянов изравни в 51-та мин. - 2:2. Веднага след изравнителното попадение, Иван Мишев направи пълен обрат вкарвайки за 2:3. До края на мача Стоянов оформи крайния резултат 2:4. Така до заветната „Б” група е необходимо „мездренчани” да победят като домакини „Ботев” Луковит на 1 юни.

За „Локомотив” Мездра играха: Сайков, Кирилов, Янков, Кътов /46 Василев/, Миков, Ганчев, В. Стоянов, Иван Мишев, Цветков, Ивайло Цветанов и Иван Редовски /62 Чаворски 68 Найденов/.