Публикувано на 14.06.2026г. 18:15 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 11:43 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 07:05 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 16.06.2026г. 08:12 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:55 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:17 | Предлага
Публикувано на 14.06.2026г. 12:16 | Търси
Публикувано на 12.06.2026г. 17:10 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Чистете на двукраките говеда дето цапат...
Има ли будали да чистят мизерията от всякакви боклуци оставени от дървената мафия? Боклуците оставени от псевдо чалгар пияниците и боклуците изхвърлени от битови и строителни отпадъци? След месец два ще е същата кочина. Еденици пазят и чистят, стотици цапат и изхвърлят боклуци!
Зимаме раницата с ядене и пиене, и след чистенето,ще има як пикник,там сме целата група проверени работяги и пиячи.
А, нещо така за участниците ще има ли,щот като има ще са повече, и работата ще е по усърдна.
Ше дода с кросака да помагам.
По-тъпи и глупави коментари никъде другаде няма, само в този и другият новинарски сайт...Ако няма какво смислено да кажете, просто подминете.
Отпадъците от нашето консуматорско ежедневие са навсякъде, по улиците в града,селата и главните пътища, в крайните квартали, дерета и горски пътища.
Природата ни е застрашена и за това не трябват акции по събирането им, трябва ежедневна кампания по телевизии, в училища и работни места. Трябва съзнание във всеки индивид, че от околната среда зависи развитието и потенциала на на едно общество.
Трябва строг контрол и закони които да регламентират управлението на битовите и промишлени отпадъци , защото ако за някои това е бизнес, за обикновения жител на една територия, това е начин на живот, а аз не искам да живея сред боклуци.
Ти не искаш, аз не искам и други хора също,но на болшинството от хората не им пука,виждал съм как минават с кола покрай контейнер не спират, хвърлят го,и същия пада до контейнера и се пръска по пътя, долините са пак пълни с боклуци, по онова време сме търсили една капачка от буркан да съберем за вторични ,да предадем за организацията, а то няма,а сега боклуци навсякъде, ядене, пиене,изяви и сензация, това го интересува народа, а не околната среда.