Неделя, 14 Юни 2026, 11:06

Катастрофа при с. Разлив стана днес следобед

4 Август 2025, 20:01
(1) (0)
Правец - Новини
Прочетена: 1931 7


В ранния следобед днес, в с. Разлив стана катастрофа, забеляза репортер на "Балканец".

Видно от снимките, микробус се удря в електрически стълб, като от ПТП са нанесени щети и на други леки автомобили. Данни за пострадали няма. Причините за инцидента се изясняват.



Източник: balkanec.bg

Коментари (7)

  • Отговори (8) (0)
    1. добавен от: Анонимен 4 Август, 20:34

    На главния път!!! Юката е заминала.

  • Отговори (5) (0)
    2. добавен от: Анонимен 4 Август, 20:54

    Точно там постоянно пресичат циганчета и не се оглеждат,даже и с тротинитки

  • Отговори (12) (7)
    3. добавен от: Анонимен 4 Август, 21:56

    Къде са красивите полицайки да извършват контрол и превенция с триногите в рисковите участъци!? Включително и този между с.Трудовец и Ботевград???

    • 1.

      Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!

  • Отговори (0) (0)
    4. добавен от: Баретата 5 Август, 12:25

    Издирвам собственика на БМВ със спойлер в Разлива

  • Отговори (2) (1)
    5. добавен от: Анонимен 5 Август, 15:54

    Издирвай го, някъде под моста в Разлив.

  • Отговори (0) (0)
    6. добавен от: Анонимен 6 Август, 06:42

    Някой от Дилърите от Разлива се е ударил

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (17)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (37)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (79)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (54)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete