Категорична победа за ”Ракитин" (Трудовец) при рестарта на първенството

5 Март 2022, 20:01
(0) (0)
Прочетена: 1327 0

Мъжкият футболен отбор на "Ракитин" (Трудовец) записа убедителен успех със 7:0 в първия си официален мач за 2022 година. Трудовчани надделяха като гости над "Средногорец" (Златица) в мач от 12 кръг на А ОГ София - Изток.

Още до почивката футболистите на "Ракитин" пречупиха опонента с 3 безответни гола. Антон Димитров даде аванс на гостите, а веднага след него се разписаха Костадин Насков и Миролюб Георгиев, който се отчете с майсторски гол с прехвърклящ удар от границата на наказателното поле.

След почивката представянето на трудовчани продължи да бъде убедително и те направиха победата си още по-изразителна. Антон Димитров записа своя втори гол в мача, а имената си сред голмайсторите записаха и Краси Алипиев и Пламен Гигов. Футболистите на "Средногорец" си вкараха и автогол, с което бе оформено крайното 7:0 в полза на "Ракитин".

В следващия си мач за първенство трудовчани приемат "Мътивир" (Ихтиман) на 15 март от 15:00 часа в Трудовец.

Източник: Снимки: rnews.bg

Ключови думи: ФК ”Ракитин" (Трудовец)