Ком Годеч победи Зенит Церово в мач с много обрати

14 Март 2021, 13:35
(0) (0)
Своге - Спорт
Прочетена: 1301 0

Първата пролетна среща от Областна група София Запад между символичните домакини от Зенит Церово и Ком завърши с победа 4:3 за гостите от Годеч. Мачът се игра в Лакатник.

Резултата откриха домакините от Церово след гол от рикошет на Юлиян Георгиев. До края на полувремето гостите направиха обрат и се оттеглиха на почивката при 2:1.

Още със старта на второто полувреме Зенит получи право да изпълни дузпа, която бе реализирана от Цветелин Дончев за 2:2. В следващата атака Юлиян Милчов изведе отново тимът на Зенит нап

За Ком Годеч две попадения вкара Петър Симеонов, а по едно добавиха Антонио Стоименов и Антонио Петков.

Мачът е последен за вратаря и треньор на Ком – Калоян Дренков, който след 4 години в годечкия клуб отива в Детско юношеската школа на „Левски” София.