Събота, 20 Април 2024, 00:25

Контролната среща между "ЧАВДАР" Етрополе и "МИНЬОР" Перник завърши с резултат 2:2

6 Юли 2022, 16:13
(0) (0)
Прочетена: 499 0

Отборът на „Чавдар“ Етрополе започна подготовка за новия сезон на 27-ми юни. На 6-ти юли бе и първата контрола на тима от Етрополе срещу отбора на „Миньор“ Перник.

Двубоят между двата тима завърши с равен резултат 2:2.

„Чуковете“ поведоха в резултата още в 11-та минута след центриране на Венцислав Василев. Шест минути по-късно гостите от Перник удвоиха своя аванс. В 41-ата минута етрополци вкараха първото попадение в мача. Точен за „Чавдар“ бе Мартин Кръстев, който бе изведен пред противниковата врата от Христо Василев. Второто полувреме на мача, старши треньорът на „Чавдар“ Етрополе - Йордан Юруков пусна в игра втори отбор. Двата отбора на терена показаха една равностойна игра, за което говори и резултатът след края на последния съдийски сигнал. Минути преди края на двубоя, Николай Ботев вкара второто попадение за отбора на Етрополе.