Четвъртък, 18 Юни 2026, 13:41

Костинброд пак гори, този път Градец и Царичина

9 Август 2025, 17:09
(0) (0)
Костинброд - Новини
Прочетена: 915 3


Пожар се разрази отново в община Костинброд.

Този път гори землището на селата Градец и Царичина, гражданите са сигнализирани от системата BG-Alert. Горят сухи треви и храсти, към момента няма опасност за жилищни постройки.

Димът се вижда от София, на разклона за Градец са разположени полиция и специализирана техника. Пожарни са на място.



Източник: balkanec.bg

Коментари (3)

  • Отговори (19) (0)
    1. добавен от: Драки 9 Август, 18:27

    Едно време до преди 20 ина години тези ливади се косяха от частни стопани ,и тогава не гореше нищо

  • Отговори (19) (0)
    2. добавен от: Анонимен 9 Август, 20:30

    Пожариге са умишлени! Палят се и се разчистват терени за фотоволтаици, а горите за дървен материал! Мафията работи в летния сезон!

    • (2) (21)
      1. добавен от: Анонимен 9 Август, 22:48

      Кво ти дреме

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (39)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (82)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (59)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (15)
70% Complete