Марек не се затрудни срещу Чавдар (Етрополе)

13 Август 2022, 22:09
(0) (0)
Прочетена: 1315 21

Отборът на Марек постигна успех с 2:0 над Чавдар (Етрололе) в мач от втория кръг на Югозападна Трета лига. В герой за домакините се превърна Георги Божилов, който заби и двете попадения в мрежата на Слави Петров.

Първата интересна ситуация в двубоя се откри чак в 23-ата минута, когато Валентин Лазаров получи добро подаване. Атакуващият футболист напредна с топката и шутира силно, но кълбото премина на сантиметри от целта.

В 33-ата минута домакините откриха резултата. Веселин Любомиров центрира перфектно в наказателното поле към Георги Божилов, който се разписа с точен удар с глава.

Секунди преди края на първата част Милен Иванов изпълни много добре пряк свободен удар, но ударът му бе отразен от Слави Петров.

"Червените" стигнаха до своя втори гол в 66-ата минута, когато отново точен бе Георги Божилов.

В 84-ата минута Веселин Любомиров получи шанс да изпълни дузпа, но ударът му бе спасен от Слави Петров. До края на срещата домакините имаха възможност да вкарат и трети гол, но футболистите не успяха да развият по-добре атаките си.

Източник: sportal.bg