Мъжкият отбор на ВК "Етрополе" изигра исторически мач срещу ВК "Левски" София

13 Февруари 2017, 21:34
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 2953 14

Мъжкият отбор на ВК "Етрополе" изигра исторически мач от втори кръг на турнира за Купата на страната срещу един от най-класните отбори в този спорт "Левски" /София/.Срещата започна в 18.00ч. и събра десетки фенове на волейбола, които изпълниха спортна зала "Чавдар", за да покрепят етрополската формация и за да се докоснат до игра от висока класа. Въпреки именития си съпреник, домакините от Етрополе излязоха уверени и спокойни за началото на мача.

Очаквано "сините" взеха преднина в точките, но за това им помогнаха и нашите момчета, които им подариха точки от неточно изпълнение на начален удар. Първият гейм завърши при 25:13 за Левски. Началото на втората част бе повече от успешно за етрополци, които поведоха в резултата с 6:4, но класата на съперника си пролича в много техничните им отигравания и в края се стигна до 25:16 за тях. В третия гейм играта вървеше както през целия мач с преднина за гостите и с хубави моменти за нашия отбор и с 25:14 в края.

Срещата достави истинско удоволствие на присъстващите, защото и двата отбора показаха стойностен волейбол, а етрополският тим се представи повече от достойно.