Петък, 26 Април 2024, 02:43

Мъжкият отбор на ВК "Етрополе" заема първо място в края на есенния сезон от Висшата лига

19 Декември 2021, 08:26
(0) (0)
Етрополе - Спорт
Прочетена: 944 2

Мъжкият отбор на ВК "Етрополе" се поздрави с драматична, но напълно заслужена победа в последния кръг на есенния сезон от Висшата лига. Етрополци победиха като домакини състава на "Звездец" Горна Малина с 3:2 гейма. Момчетата спечелиха доста оспорван първи гейм, който завърши 35:33 в наша ползва, последва пълно надмощие на домакините и 2:0 в тяхна полза. Вече всичко изглеждаше решено, но не и за състава на Звездец, който успя да спечели останалите две части и да вкара мача в тайбрек.Там обаче надмощието на домакините си каза думата и те се поздравиха с поредната си победа.Отборът на Етрополе ще зимува на първо място във временното класиране, като първенството се подновява през първата седмица на февруари.Това не означава, че момчетата ше имат дълга почивка, напротив с настъпването на новата година през месец януари ще се проведат етапите от Купа България.