Младежка лига - загуба на "Балкан" като домакин (снимки)

6 Ноември 2013, 15:40
(0) (0)
Прочетена: 1489 0

Днес младежите на „Балкан” изиграха първата си среща в тазгодишния сезон на Младежката лига по баскетбол.

Само първите 8 минути на срещата бяха равностойни, през които домакините водеха в резултата. Постепенно гостите от „Черно море Порт Варна” взеха инициативата и наложиха своя игрови стил. С много добре организирана защита те не позволиха на „Балкан” да осъществява успешни  атаки.

В същото време бележеха кош след кош, постигайки много добра реализация и при стрелбата от далечно разстояние. Така полувремето завърши с 18 точки преднина за гостите от Варна. Второто полувреме не бе по-различно – „Балкан” не успяха да намери правилното противодействие и мачът завърши 64:84 (15-22, 9-20, 23-22, 17-20).

Най-резултатен за победителите стана Ангел Нацкин с 23, а той хвана и 7 борби. Антон Диков отбеляза 15 точки, а Денислав Вутев завърши с 14.

За домакините Ивко Ивков завърши с 19 точки, а с 12 се отчете Радослав Кочев.