Четвъртък, 18 Юни 2026, 14:40

На 25 юни с Грамота „Отличен зрелостник на Община Ботевград“ ще бъдат наградени 50 абитуриенти

21 Юни 2024, 12:12
(2) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 1382 0


50 абитуриенти ще получат грамота „Отличен зрелостник на Община Ботевград“.

Зрелостниците в община Ботевград от випуск 2024 г., завършили средното си образование с отличен успех, са 50 на брой.

41 от тях са възпитаници на ППМГ „Акад. проф. д-р Асен Златаров“, 7 - на ПГТМ „Христо Ботев“ и 2-ма на ТПГ „Стамен Панчев“.

По традиция, за дeвета поредна година, абитуриентите ще бъдат наградени от кмета на Община Ботевград – Иван Гавалюгов, с почетни грамоти „Отличен зрелостник на Община Ботевград“ и символични подаръци.

Церемонията по награждаването ще се състои на 25.06.2024 г. /вторник/, от 17:00 часа, в зала „Ботевград“ /Общинска администрация/.

Организаторите канят директорите на училищата, класните ръководители и родителите на отличниците да присъстват на тържеството по награждаването.




Източник: balkanec.bg

Коментари (0)

Няма добавени коментари

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (39)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (82)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (59)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (15)
70% Complete