Понеделник, 8 Юни 2026, 02:01

Национален фестивал на старата градска и шлагерна песен събира почитатели в Челопеч

15 Май, 13:41
(0) (0)
Средногорие - Новини
Прочетена: 151 0


Остават броени часове до Националния фестивал на старата градска и шлагерна песен „От небето идва любовта“, който ще събере изпълнители и почитатели на обичаните мелодии в салона на НЧ „Надежда-1900“. Музикалният празник ще се проведе на 16 май от 10:00 часа и обещава да превърне читалищната сцена в място, изпълнено с емоция, романтика и незабравими песни, докоснали поколения българи.

Гостите на фестивала ще имат възможност да се насладят на изпълнения на стара градска и шлагерна музика – жанр, който и днес продължава да вълнува със своята мелодичност, поетичност и неподправена атмосфера. Организаторите обещават красиви музикални моменти, топли емоции и среща с песни, които връщат спомени за едни по-нежни и романтични времена.

Очаква се фестивалът да събере участници и публика от различни краища на страната, превръщайки събитието в истински празник за любителите на българската шлагерна традиция.

Източник: balkanec.bg

Коментари (0)

Няма добавени коментари

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (32)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (70)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (10)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete