Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 08:30 | Дава под-наем
Публикувано на 3.06.2026г. 17:09 | Продава
Публикувано на 2.06.2026г. 21:19 | Взима под-наем
Публикувано на 4.06.2026г. 13:45 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 08:24 | Търси
Публикувано на 3.06.2026г. 07:15 | Предлага
Публикувано на 2.06.2026г. 16:56 | Търси
Публикувано на 1.06.2026г. 16:04 | Предлага
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Публикувано на 10.02.2026г. 13:42 | Продава
Браво
Браво на децата !
Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!
той каза на децата без ред няма да са напред като не ти харесва тренирай си го отбори и треньори много но искат пари, тук ги тренират с райко пети месец без пари, днес видях че всички давахте указания
Видях днес истински празник браво на Вутов и Еленко те направиха децата и родителите да са щастливи, прав е Вутов,че при децата от малки да има ред, ако не ти харесва не идвай и си вземи детето и го гали с перце.Успех деца и ръководители това е правилният път ние ще ви подрепяме
Днес като видях какво става на площадката се сетих че четох че в Трудовец ще има футболна академия не повярвах че това ще се случи но е факт Браво на тези които го направиха успех.
Селяни видяхте ли някой от родителите на града да се меси и да вика като Вас наистина не знаете какво искате и бабите командваха като в цирка така децата няма да се научат трябва да слушат един а Вие да гледате
Еленко направи когато има мач родители и публика извън площадката, че ние от вън нищо не виждаме те бяха вътре в игрището и непрекъснато крещяха и не даваха децата да се средоточат и да играят нормално помисли и го направи ако трябва охрана да има
Възхитен съм от тези, които направиха този празник за децата Еленко и Вутов благодарим Ви помислихте и за децата.Успех Ви желаем.
Молим Ви ако правите още шоу с децата информирайте да идваме да гледаме и да се радваме на децата и на Вас като ръководители.