Вчера от служители на РУ-Правец и Държавното горско стопанство са извършени съвместни проверки.
На два адреса в с. Видраре са установени общо 6 кубика дърва за огрев без контролна горска марка, превозен билет или позволително за сеч.
Незаконно добитата дървесина е конфискувана. На собствениците са съставени актове по Закона за горите.
Публикувано на 17.06.2026г. 10:02 | Продава
Публикувано на 14.06.2026г. 18:15 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 11:43 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 07:05 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 17.06.2026г. 09:00 | Търси
Публикувано на 17.06.2026г. 08:53 | Търси
Публикувано на 16.06.2026г. 08:12 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:55 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:17 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
За кокошка - няма прошка, за милиони - няма закони.
Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!
Аааа в селата никой ги не лови. Вчера си се разхождат с дърва и горските покрай тях и нищо.
Кога фурашкаджиите отново ще тръгнат да тършуват на хората по таваните, мезетата, самалъците, гаражите и клозетите за да търсят ракия ?
Съгласен съм с първия коментар.Кога ще проконтролират "законната" дървесина или по-точно казано "дървената мафия".
Е нека милиционера влезе нека тършува краде налага глоби. ....ама нали го знаеме ще му клип гламандурата ш на кол