Нулево равенство и много нерви в мача между Чавдар /Етрополе/ и Марек /Дупница/

26 Ноември 2017, 18:01
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 1088 0

Много нерви и малко футбол без отбелязване на гол имаше в срещата между Чавдар /Етрополе/ и Марек /Дупница/, която се игра вчера /25 ноември/ от 14.00ч. на ст."Чавдар". Двубоят не предложи особено добро качество на игра, но за сметка на това имаше доста пререкания на терена, показване на наказателни картони и груби нарушения от страна на гостите от Дупница. През първата част можеха да се видят по-добри отигравания, като в 15-ата и в 30-ата мин., етрополци имаха своите шансове да отбележат във вратата на съперника, но това така и не се случи.
Второто полувреме не предложи нищо по-интересно от страна на футбол, а по-скоро бе изпълнено с доста недопустими за спорта положения, в които гостите си изпуснаха нервите и това доведе до чести спирания и намеса на главния съдия за отправяне на забележки и показване на жълти картони. Крайно неприятно бе положението, в което при поредно спиране играч на Марек, който лежеше на тревата, удари по ръката Георги Атанасов от Чавдар, който се опита да му помогне да стане. Тази ситуация наелектризира и публиката, която бурно изрази своето недоволство от проявеното неспротсменско поведение. В същия момент възникна и спор между останалите футболисти, като за малко не стигна до размяна на физически удари. В крайна сметка това бе мач без хубав футбол и с много показани нерви, завършил 0:0.