Община Правец отличи „Зрелостниците на годината“ за Випуск 2026
На тържествена церемония вчера в Община Правец бяха наградени най-изявените зрелостници от Випуск 2026 с престижното отличие „Зрелостник на годината“. Инициативата се превърна в символ на признание към младите хора, постигнали отлични резултати, постоянство и активност по време на своето обучение.
Кметът на Община Правец Румен Гунински и председателят на Общинския съвет Цветелина Владимирова връчиха плакети и подаръци на отличените ученици от двете гимназии в града.
От ПГПЧЕ „Алеко Константинов“ с наградата бяха удостоени Никол Михайлска, Калина Гергова и Деян Драганов, а от НПГ по КТС – Габриела Рогът, Георги Руменов и Диана Иванова.
Номинираните от педагогическите съвети на своите училища зрелостници са млади хора, доказали се не само с отличен успех, но и с талант, отговорност и активно участие в училищния живот.
По време на срещата ръководството на общината поздрави абитуриентите за постигнатото и им пожела смелост, увереност и упоритост по пътя към бъдещите им успехи.
Традиционната церемония завърши с вдъхновяващото послание младите хора да „покорят света“ и да реализират своя потенциал, като носят със себе си знанията, ценностите и опита, натрупани през ученическите години.
Честито на всички отличени зрелостници от Випуск 2026 и на добър час!
Източник: balkanec.bg
Няма добавени коментари