Понеделник, 20 Май 2024, 02:16

Обява за работа

22 Април 2016, 12:19
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 1727 3

„Елаците-Мед“ АД обявява конкурс за
Работник, поддръжка ел. системи и мрежи
обект: Комбинирана сграда, гр. Етрополе
Изисквания към кандидатите:
· Средно/средно специално електротехническо образование;
· Опит в поддържане и ремонт на електрически уредби и съоръжения, системи за отопление и климатизация;
· Умение за работа в екип;
· Дисциплинираност и отговорност.
Задължения и отговорности:
· Поддържа и настройва електрически системи, машини и оборудване, системи за отопление и климатизация;
· Преглежда и тества електрически системи, оборудване, кабели и машини за откриване на рискове, дефекти и необходимостта от настройване;
· Спазва правилата и процедурите за безопасност като извършва редовни проверки на оборудването.
  Необходими документи за кандидатстване:
§  Автобиография с актуална снимка; §  Мотивационно писмо;
§  Копие от диплома за завършено образование и допълнителни квалификации;
§  Препоръки от предишни работодатели.
  Месторабота – Обект: Комбинирана сграда, гр. Етрополе.
  Ако проявявате интерес и отговаряте на изискванията, моля изпратете Вашите документи на адрес: с.Мирково 2086, Софийска обл., „Елаците-Мед” АД, Дирекция „Човешки ресурси” или на е-mail:  jobs@ellatzite-med.com до 08.05.2016 г. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за провеждане на тест и интервю.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Източник: balkanec.bg

Коментари (3)

  • Отговори (0) (0)
    1. добавен от: Анонимен 22 Април, 16:05

    Malii has za rabota,pak ne se vijda,kolko hodat ta na rabota i nishto ne varshat za zaplatite koito vzimat

    2. добавен от: Анонимен 22 Април, 22:20

    Венета ли ще ги изпитва. Нали е шефка там.

    3. добавен от: Анонимен 22 Април, 22:21

    Може, тя разбира от всичко.....

Добави коментар:

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (5)

Ще има ли предсрочни избори отново?

отговори
Да. Категорично! (254)
70% Complete
Не. Само се пазарят за порциите във властта. (139)
Не знам и не ме интересува. (52)
Поредната политическа глупост. (71)