Събота, 4 Май 2024, 15:50

Обява за работа от "Елаците-Мед"АД

8 Ноември 2016, 11:48
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 2782 1

„ЕЛАЦИТЕ-МЕД” АД обявява конкурс за :

Оперативен счетоводител / касиер Туристически комплекс „Етрополия“, гр. Етрополе

Изисквания към кандидатите:
·         Висше икономическо образование. Предимство ще имат кандидатите завършили специалност „Счетоводство и контрол” или производните на нея;
·         Много добро познаване на счетоводната и данъчната нормативна база. Предимство ще имат кандидатите с опит по МСФО;
·         Предимство ще имат кандидати с над 1 година опит на подобна позиция и работили като счетоводители в туристически обект;
·         Много добра компютърна грамотност и опит в ползването на счетоводен  програмен продукт;
·         Умения за работа в екип, отговорност, прецизност и комуникативност.

Задължения и отговорности:
·         Организира, приема и контролира съставянето на първичните счетоводни документи в съответствие с изискванията на Закона за счетоводството, приложимите счетоводни стандарти и нормативна база, и навременното им представяне в счетоводството съгласно утвърдения документооборот;
·         Обработва и осчетоводява създадените документи в резултат на извършени стопански операции, систематизира информацията в счетоводни регистри по съответните сметки, за които пряко отговаря;
·         Проверява и анализира резултатите от стопанските операции, които осчетоводява;
·         Следи за правилното насочване на разходите за материали, труд, услуги и други.
·         Упражнява вътрешно-финансов контрол в кръга на възложените му задачи за спазване на финансовата дисциплина в предприятието;
·         Подготвя данни и справки свързани с изготвянето на финансовите отчети.
·         Съставя извлечения и справки от аналитичните сметки и други балансови извлечения;
·         Участва в комисии при извършване на инвентаризации и при проверка на материално отговорни лица;
·         Участва в изготвянето на справки и отчети в изпълнение на изискванията на приложимата нормативна база;
·         Съхранява и подрежда счетоводния архив;
·         Отговаря за съхраняването на документите и опазването им от повреда, изгубване и унищожаване;
·         Спазва и прилага изискванията на фирмената интегрирана система за управление (ИСУ);
·         Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.   Фирмата предлага:
·         Отлични условия за работа;
·         Работа на пълен работен ден;
·         Трудов договор;
·         Възможност за професионално развитие;
·         Мотивиращо възнаграждение;

            Необходими документи:
§  Автобиография на български език с актуална снимка;
§  Копие от диплома за завършено образование и допълнителни квалификации;
§  Мотивационно писмо
§  Препоръки от предишни работодатели.
  Ако проявявате интерес и отговаряте на изискванията, моля изпратете Вашите документи на адрес: с. Мирково 2086, Софийска обл., „Елаците–Мед” АД, Дирекция „Човешки ресурси” или на е-mail:  jobs@ellatzite-med.com до 15.11.2016 г.   Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю и входящ изпит.

Източник: balkanec.bg

Коментари (1)

  • Отговори (0) (0)
    1. добавен от: Анонимен 10 Ноември, 02:26

    Предимство,клец,клец.

Добави коментар:

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (5)

Ще има ли предсрочни избори отново?

отговори
Да. Категорично! (213)
70% Complete
Не. Само се пазарят за порциите във властта. (128)
Не знам и не ме интересува. (48)
Поредната политическа глупост. (62)