На 6 март около 16:45 часа в Районното управление в Ботевград е получен сигнал за мъж в безпомощно състояние на адрес в село Врачеш. На място незабавно са изпратени полицейски служители.
Публикувано на 14.06.2026г. 18:15 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 11:43 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 07:05 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 16.06.2026г. 08:12 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:55 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:17 | Предлага
Публикувано на 14.06.2026г. 12:16 | Търси
Публикувано на 12.06.2026г. 17:10 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Да проверят собственика на къщата дали има нужните документи и разрешителни за къщата.Строят незаконни сгради и никой не им търси отговорност във Врачеш
Всичко в Ботевград е мафия! Строят незаконно и нищо не им правят, щото кихнат на кмета парички.
На главния архитект и на техника също, по корумпирани от тия и от Цветков няма.
Защо говориш глупости без доказателства не говорим за циганската махала където е препълнено с незаконни къщи ти нормалните хора,който не правят проблем на никого се занимаваш и ги хулиш или ти си един от тези мангали,където има незаконна къща
Пълно е незаконни майстори в околията, които вършат строителна дейност на хората и не плащат никакви данъци наскоро един такъв слага улици на един познат уж от новите, кафявите,и при един дъжд прокапаха на три места, говорин за обект в Ботевград, когато го потърсил майстора първо го лъгал два дни,после си изключил телефона, на друг му правили хидроизолация на гаража,пак такива,една година и всичко се напукало и обелило, обаче като няма нищо черно на бяло, дали парите и пили по една студена вода, така,че хора не се връзвайте на такива измамници, а е време и държавата да ги подбере,хем ще намалеят трудовите злополуки,хем измамените хора.
Прав е г-н Иванов, и аз се опарих от един специалист, дойде с един бус на вилата, свали старите улуци, и качи нови като през цялото време се хвалеше, колко е добър, взе не малко пари и си замина. При първото лошо време започнаха проблеми и няма намиране. На мен ще ми е обица на ухото, а на него ще кажа, ако няма държава има господ ще дойде и за такива като него Видовден.
Момчето беше един от най добрите майстори ,така че не пишете глупости