11 Февруари, 13:17
(0) (0)
Правец - Новини
Прочетена: 536 0

ОФК “Правец” започна успешно подготовката си за пролетния полусезон в АОГ София Запад, като постигна победа срещу отбора на Железница в първата си контролна среща играна пред собствена публика.
През първото полувреме на срещата, играчът Ивайло Златев, наричан още Терминатора, откри резултата след впечатляващ самостоятелен пробив. Скоро след това, Мариян Маринов удвои предимството на отбора си, постигайки втори гол след страхотен удар от далечно разстояние.

През втората част и двата отбора намалиха темпото на играта, но Ивайло Златев - Терминатора успя да се разписва още веднъж, записвайки втори гол за крайното 3:0 в полза на ОФК “Правец”.

Следващата седмица отборът на ОФК “Правец” ще гостува на ФК “Левски - Раковски”София във втората си контролна