Сряда, 17 Юни 2026, 13:05

ОФК Правец U15 ще бъде официално награден за шампионската титла в ОГ София област

25 Май, 08:56
(2) (0)
Правец - Спорт
Прочетена: 997 0


Футболният отбор на ОФК Правец U15 официално ще получи шампионския трофей за сезон 2025/2026 в ОГ София област U15. Церемонията по награждаването ще се състои на 27 май 2026 г. от 18:00 часа на Централния стадион в Спортен комплекс Правец.

След впечатляващ сезон младите футболисти заслужено стигнаха до върха и донесоха радост на клуба, своите треньори и всички привърженици на футбола в Правец.

През цялата кампания тимът демонстрира борбеност, дисциплина и желание за победа, а шампионската титла е заслужено признание за труда и отдадеността на момчетата.

Ръководството на клуба отправя покана към всички фенове, родители, приятели и жители на Правец да присъстват на официалното награждаване и заедно да аплодират шампионите за техния успех.

Очаква се празнична атмосфера, емоции и заслужени аплодисменти за отбора, който показа непримирим дух и шампионски характер през целия сезон.

Източник: balkanec.bg

Коментари (0)

Няма добавени коментари

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (38)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (80)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (57)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete